Renowacja

Najwyższa precyzja, jakość i klasa kolekcjonerska A1. Cały proces wymaga ogromnego nakładu pracy, sprawnego zespołu i doskonałej logistyki. Osiągamy to poprzez wdrożone, zoptymalizowane procedury renowacyjne. Poznaj etapy renowacji w Doctor Classic.

Etap 1

Przyjęcie samochodu

Pierwszy i najbardziej oczywisty krok w procesie renowacji samochodu spoczywa na Tobie. Aby rozpocząć każdy rodzaj renowacji, musisz odwiedzić nas w naszym garażu i zostawić swój samochód pod naszą opieką. Jako doświadczeni specjaliści od klasycznych pojazdów wiemy dokładnie, jak dbać o Twój samochód, gdy oddajesz go do remontu.

Etap 2

Demontaż

Aby upewnić się, że nie umknie nam żaden szczegół, ostrożnie demontujemy cały samochód i robimy szczegółowy spis każdej części, aby mieć komplet informacji do dalszych etapów.

Etap 3

Piaskowanie

Klasyczne piaskowanie samochodowe to etap, w którym usuwamy rdzę i inne kawałki pozostałości na karoserii. Oczyszczamy całą karoserię samochodu wraz z częściami.

Etap 4

Prace blacharskie

Wszelkie elementy blacharskie, które są uszkodzone i nie nadają się do naprawy, są usuwane. Wszyscy nasi pracownicy, to prawdziwi rzemieślnicy z zamiłowaniem do klasycznych samochodów, więc możesz mieć pewność, że wszelkie nowe elementy będą doskonale odwzorowane. Wszystkie instalowane przez nas nowe części są wysokiej jakości i pochodzą prosto od firm takich jak np. Porsche, Mercedes lub Ferrari, więc nie musisz się martwić o żadne tanie części.

Etap 5

Zabezpieczenie antykorozyjne

Pierwszy i najbardziej oczywisty krok w procesie renowacji samochodu spoczywa na Tobie. Aby rozpocząć każdy rodzaj renowacji, musisz odwiedzić nas w naszym garażu i zostawić swój samochód pod naszą opieką. Jako doświadczeni specjaliści od klasycznych pojazdów wiemy dokładnie, jak dbać o Twój samochód, gdy oddajesz go do remontu.

Etap 6

Odnowa powłok galwanicznych

Chromowanym elementom Twojego samochodu nadajemy powłokę galwaniczną.

Etap 7

Przygotowanie do lakierowania

Stosujemy wysokiej jakości podkłady samochodowe, które zostały specjalnie stworzone przez Doctor Classic oraz Lechler do zastosowania w klasycznych samochodach.

Etap 8

Lakierowanie

Po przygotowaniu pojazdu do lakierowania można rozpocząć właściwy proces malowania. Aby nadać samochodowi bogaty kolor i głęboki połysk używamy również najwyżej jakości produktów Classic Line. Dokładamy wszelkich starań, dbając o wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły.

Etap 9

Renowacja tapicerki

Cały proces przeprowadzany jest ręcznie, dzięki czemu możemy zapewnić, że każdy centymetr tapicerki idealnie pasuje do Twojego samochodu.

Etap 10

Podzespoły

Nasi mechanicy składają ostrożnie wszelkie podzespoły dzięki czemu Twój samochód nie tylko wygląda spektakularnie, ale także działa jak fabrycznie nowy.

Etap 11

Montaż końcowy

Teraz gdy wszystkie drobne szczegóły zostały już dopracowane, nadszedł czas, aby złożyć cały samochód. Najwyższa precyzja i idealne pasowanie.

Etap 12

Jazdy testowe

Nie chcielibyśmy, abyś był niezadowolony, więc po złożeniu wszystkiego razem zabieramy twój samochód na małą jazdę próbną. Nie martw się - nasz zespół bardzo ostrożnie obchodzi się z samochodami naszych klientów. Wszyscy mamy wielką pasję do klasycznych samochodów - wiemy doskonale, jak sobie z nimi radzić.

Zobacz filmy z jazd testowych

Etap 13

Certyfikacja Classic Data

Zgodność ze standardami to dla nas kolejny kluczowy element. Robimy wszystko by cały proces był zgodny z procedurami i certyfikacjami renowacji zabytkowych samochodów.

Etap 14

Odbiór

Gdy upewnimy się, że wszystko jest w porządku, Twój samochód jest gotowy do odbioru. Przygotuj się na stylową jazdę w całkowicie odrestaurowanym pojeździe!

Renowacja zabytkowych samochodów

Miłość do klasyki w z pasją do detali.

Naszą misją jest odtworzenie samochodów w dokładnie takim samym stanie, w jakim zostały po opuszczeniu fabryki.

Poznaj nas