Renowacja

Najwyższa precyzja, jakość i klasa kolekcjonerska A1. Cały proces wymaga ogromnego nakładu pracy, sprawnego zespołu i doskonałej logistyki. Osiągamy to poprzez wdrożone, zoptymalizowane procedury renowacyjne. Poznaj etapy renowacji w Doctor Classic.

Etap 1

Przyjęcie samochodu

Pierwszy krok w procesie renowacji polega na dostarczeniu samochodu do naszej firmy - posiadamy profesjonalny transport, możemy zorganizować wszystko za Ciebie nawet z najdalszych zakątków na świecie. Jako doświadczeni specjaliści od klasycznych pojazdów wiemy dokładnie, jak dbać o Twój samochód, gdy oddajesz go do renowacji. Zawsze jesteś mile widziany w naszym zakładzie na każdym etapie renowacji.

Etap 2

Demontaż

Aby upewnić się, że nie umknie nam żaden szczegół, ostrożnie demontujemy cały samochód oraz robimy szczegółowy spis każdej części, aby mieć komplet informacji do dalszych etapów renowacji. Każdy projekt na koniec posiada obszerną i szczegółową dokumentacje wszystkich wymienionych części wraz z obrazkami i kodami produktów.

Etap 3

Piaskowanie/Czyszczenie laserem

Piaskowanie to etap, w którym usuwamy rdzę i inne pozostałości na karoserii oraz niektórych podzespołach. Robimy to z wielką precyzją i ostrożnością aby nie uszkodzić żadnego elementu.

Etap 4

Prace blacharskie

Wszelkie elementy blacharskie, które są uszkodzone i nie nadają się do naprawy, są usuwane. Wszyscy nasi pracownicy, to prawdziwi rzemieślnicy z zamiłowaniem do klasycznych samochodów, więc możesz mieć pewność, że każdy element, będzie doskonale dopasowany. Wszystkie instalowane przez nas części są wysokiej jakości i pochodzą prosto od firm takich jak np. Porsche, Mercedes lub Ferrari, więc nie musisz się martwić o zastosowanie niskiej jakości zamienników.

Etap 5

Zabezpieczenie antykorozyjne

Po pracach blacharskich czas profesjonalne zabezpieczenie antykorozyjne. Opracowaliśmy wieloetapowy, złożony i niezawodny system.

Etap 6

Odnowa powłok galwanicznych

Chromowanym elementom Twojego samochodu nadajemy nową perfekcyjną powłokę galwaniczną bez żadnych skaz.

Etap 7

Przygotowanie do lakierowania

Stosujemy wysokiej jakości podkłady samochodowe, które zostały specjalnie stworzone przez Doctor Classic oraz Lechler do zastosowania w klasycznych samochodach.

Etap 8

Lakierowanie

Każdy element jest idealnie dopracowany. Dzięki najwyżej jakości produktów Lechler uzyskuje bogaty kolor i głęboki połysk. Dbamy o wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły.

Etap 9

Renowacja tapicerki

Cały proces przeprowadzany jest ręcznie, dzięki czemu możemy zapewnić, że każdy element tapicerki idealnie pasuje do Twojego samochodu.

Etap 10

Podzespoły

Każdy podzespół jest rozbierany i gruntownie odnawiany - następnie zostaje składany z ogromną precyzją dzięki czemu Twój samochód nie tylko wygląda spektakularnie, ale także działa jak fabrycznie nowy.

Etap 11

Montaż końcowy

Nadszedł czas, aby złożyć cały samochód. Etap montażu końcowego wymaga najwyższej precyzji. Zwracamy uwagę na najmniejsze szczegóły i detale.

Etap 12

Jazdy testowe

Twoje zadowolenie to dla nas priorytet. Po zakończeniu montażu końcowego testujemy każdy pojazd zgodnie z specjalnie stworzoną listą kontrolną. Nasz zespół bardzo ostrożnie obchodzi się z samochodami naszych klientów.

Zobacz filmy z jazd testowych

Etap 13

Certyfikacja Classic Data

Zgodność z najwyższymi standardami to dla nas kolejny kluczowy element. Robimy wszystko by cały proces odpowiadał najwyższej klasie A1, potwierdzony certyfikatem Classic Data.

Etap 14

Odbiór

Gdy upewnimy się, że wszystko jest w porządku, Twój samochód jest gotowy do odbioru. Przygotuj się na stylową jazdę w całkowicie odrestaurowanym pojeździe!

Renowacja zabytkowych samochodów

Miłość do klasyki w z pasją do detali.

Naszą misją jest odtworzenie samochodów w dokładnie takim samym stanie, w jakim zostały po opuszczeniu fabryki.

Poznaj nas