O nas

Doctor Classic to firma rodzinna specjalizująca się w kompleksowej renowacji pojazdów historycznych Porsche, Mercedes, Ferrari, Rolls-Royce i Bentley. W Doctor Classic mamy w tym samym czasie ponad 30 projektów na różnych etapach rekonstrukcji. Co roku dostarczamy naszym klientom kilkanaście samochodów przywróconych do standardu 100-punktowego. Naszą misją jest odtworzenie samochodów w dokładnie takim samym stanie, w jakim zostały po opuszczeniu fabryki.

Doctor Classic

Witamy w Doctor Classic

Konsekwentnie dostarczamy 100-punktowe samochody wraz certyfikacją Classic Data. Traktujemy naszych klientów indywidualnie i realizujemy ich marzenia, ponieważ Twoje marzenia to także nasze marzenia.

Doctor Classic

Kompleks Doctor Classic

Nasza siedziba znajduje się w Lubiszynie niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. Kompleks o powierzchni ponad 4000m2, złożony z wielu budynków technicznych, biur, magazynów pozwala na wykonanie wszystkich etapów produkcji w jednym miejscu. Kontrola jakości i metody produkcji zostały opracowane i dopracowane we współpracy z uczelniami technicznymi w Polsce.

Management

Funkcjonowanie naszego organizmu zapewnia zgrana kadra zarządzająca. Nadzór projektowy, logistyka, hr, rozbudowa, sprzedaż, codzienny kontakt z Klientami to jedne z wielu zadań, które wykonujemy, aby Doctor Classic płynnie dostarczał radości z zabytkowych klasyków. Wszystko dla Was i z naszym rodzinnym poczuciem wartości.

Dariusz Nawrocki

Jacek Oraczewski

Lionel Higgo

Richard Wilson

Jacek Grzelak

dr Sina Ghezel

Eksperci

Nasz w pełni wykwalifikowany zespół rzemieślników i techników (liczący ponad 40 osób) to jedni z najlepszych w branży. To co nas wyróżnia to zaangażowanie. Miłość do klasyków i ogromna wiedza to filary działania naszego zespołu.